[contact-form-7 id=”992″ title=”Contact form 1″]

PERSHENDETJE!

Gjindemi ne zemer te Tiranes. Krijojme spote tv  dhe dizajne nga me te miret rreth e rrotull. Mos jeni te turpshem dhe te hezitoni te na kontaktoni per t’u konsultuar apo te na dergoni sygjerimet tuaja.

JENI TE MIREPRITUR!

Ju vetem shkruani fjaline, ne i vendosim PIKEN.

Adrresa:Rr. Dervish Hima Nr. 5Tirana, AlbaniaTelefoni:+0692086666Email:[email protected]