Lajme

 

Prezantim Pika Pro Print & Signage 2016

By | klient | No Comments

Pika Pro me nje staf te profesional ofron ideim, dizajn, brandim, printim digital, arredim dyqane dhe shtepi, realizim reklama ne 3d me ndricim, punime ne hekur, etalbon, skenash dhe promocioneshetj …indoor & outdoor. Me staf profesional per realizimin e tyre.

  • Printer HP Latex 370
  • Ploter Mimaki Cutter CG130 SR III
  • Paisje profesionale  dhe oficine pune

SHERBIM NE KOHE, CILESI DHE CMIM…

JU MIREPRESIM!

PREZANTIMIN E SHIHNI KETU:

prezantim-pika-pro-print-signage-2016

 

SUPERBAST

By | Uncategorized | No Comments

“Emri yne ne syte e te gjitheve” eshte ideja e spotit per kompanine SuperBast. Syte e personazheve te ndryshme qe shpresojne duke dhen besimin qe ato kan per  kenaqesine e fitores.

Production : PIKAPRO
Idea & Director: Albert Malltezi
DOP: Bled Mandia
Lighting:Provideo
Camera: Alexiamini
Client : SuperBast